کابل ترکیبی rg59 چیست ؟

کابل ترکیبی دوربین مداربسته
 • کابل‌های ترکیبی معمولا از یک زوج برق و یک کابل کواکسیال RG۵۹ ترکیبی تشکیل شده اند در حال حاضر کابل‌های کواکس RG۶ و… در بازار وجود ندارد.

  سیستم‌های مداربسته برای انتقال تصاویر به انواع مختلفی از کابل‌های مخصوص نیاز دارند. همچنین برای تامین انرژی الکتریکی آن‌ها نیز باید از کابل برق استفاده کرد. کابل‌های ترکیبی نوعی از کابل‌های مورد استفاده در بسترسازی دوربین‌های مداربسته هستند .

  راه ارتباطی با ما:
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۹۸
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۹۹

  نکات مهم در استفاده از کابل ترکیبی

  معمولا بهتر است از کابل‌های ترکیبی در ساختمان‌ها و ادارات بزرگ استفاده نکنید. این کابل‌ها اغلب برای مکان‌هایی با متراژ کم مناسب هستند. زیرا حداکثر طول کابل کشی با استفاده از نوع مرغوب و تمام مس این کابل‌ها ۶۰ الی ۷۰ متر است و با توجه به تجربه عملی، عملکرد و کارایی شان در متراژ‌های بیشتر کاهش می‌یابد.

  کابل ترکیبی

  جنس فلز بکار رفته در کابل ترکیبی

  در هنگام خرید باید به این نکته توجه کنید که اگر می‌خواهید بیشترین بازدهی را از کابل کشی خود داشته باشید از کابل‌های ترکیبی تمام مس استفاده نمایید. البته کابل‌های آلومینیومی نیز تا مسافت ۲۰ متر جوابگو هستند.


  مزایا و معایب کابل‌های ترکیبی

  از جمله محاسن کابل‌های ترکیبی سهولت کابل کشی در آنهاست. شما با استفاده از این نوع کابل‌ها دیگر نیازی به کابل کشی جداگانه برای تغذیه دوربین‌ها نیاز ندارید که این امر در کاهش هزینه‌های شما نیز موثر است. تنها اشکال موجود در استفاده از این کابل‌ها برد کم آنهاست و همانطور که در بالا نیز اشاره شد معمولا تا برد ۶۰ الی ۷۰ متر عملکرد خوبی دارند.

  راه ارتباطی با ما:
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۹۸
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۹۹


  انواع کابل ترکیبی

  کابل ترکیبی با مغزی مس، شیلد آلومینیوم، برق آلومینیوم
  کابل ترکیبی با مغزی مس، شیلد مس، برق آلومینیوم
  کابل ترکیبی با مغزی مس، شیلد مس، برق مس

  کابل ترکیبی
  راه ارتباطی با ما:
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۹۸
  ۰۲۱۳۳۹۸۰۴۹۹

  منبع : برق نیوز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Buttonاستعلام قیمت لحظه ای