سیم و کابل خراسان افشار نژاد

فعالان حوزه برق ساختمانی بدون تردید با سیم و کابل خراسان افشارنژاد آشنایی دارند. شرکتی که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران است و بیش از پنجاه سال تجربه موفق در این زمینه دارد.

علاوه بر کیفیت بالا و دوام مناسب محصولات خراسان افشارنژاد، یکی از مواردی که موجب اعتبار این برند شده، قیمت مناسب انواع سیم و کابل افشارنژاد است.

کافی است لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد را مشاهده کنید تا خودتان به این نکته پی ببرید. لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد به صورت لحظه ای توسط شرکت الکتریکی یکی از معتبرترین فروشگاه‌های سیم و کابل برق به روزرسانی می شود.

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

اعتبار محصولات خراسان افشارنژاد یک شبه بدست نیامده‌اند و حاصل سال‌ها تجربه در تولید انواع سیم و کابل و کسب رضایت مشتریان است.

در همین رابطه قابل ذکر است که بگوییم مهم‌ترین مشخصه‌ای که کیفیت سیم و کابل را تعیین می‌کند، حداکثر مقاومت بالای جریان هدایت شونده است. خوشبختانه سیم و کابل‌های خراسان افشارنژاد در برابر نوسانات جریان برق بسیار مقاوم عمل می‌کند و استانداردهای بالایی دارد.

استفاده از مس در سیم و کابل افشارنژاد خراسان موجب شده انتقال جریان الکتریکی به بهترین شکل برقرار شود که کیفیت محصول را دوچندان می‌کند.

همچنین بد نیست اشاره کنیم که شرکت خراسان افشار نژاد مجهز به آزمایشگاه‌های آکرودیته است که در آن‌ها از دستگاه‌های مختلف تست آزمون سیم و کابل استفاده می‌شود.

با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان آزمون‌های الکتریکی، مکانیکی و غیر الکتریکی را انجام داد و کیفیت محصولات تولیدی را افزایش داد.

فعالان عرصه ساختمانی و صنعتی به خوبی اطلاع دارند که سیم و کابل افشارنژاد خراسان نه تنها کیفیت بالایی دارد، بلکه مقرون بصرفه بوده و لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد نسبت به مزایایی که ارائه می‌دهد و کیفیتی که دارد، کاملا ارزشمند است.

قیمت کابل افشارنژاد

لیست قیمت کابل خراسان شامل جدیدترین قیمت‌ فروش سیم و کابل افشارنژاد است که با توجه به نوسانات زیاد قیمت مس در بازار جهانی دائماً در حال تغییر است.

نمایندگان و فروشندگان سیم و کابل خراسان یک لیست قیمت پایه از شرکت دریافت می‌کنند و با توجه به وضعیت قیمت مس در بازار، درصدی را بر روی قیمت اصلی اضافه می‌کنند.

نکته: قیمت سیم و کابل در لیست قیمت سیم و کابل خراسان بر اساس متر هستند.

انواع سیم و کابل خراسان افشار نژاد

شرکت خراسان افشارنژاد در تولید محصولات خود از به‌روزترین تجهیزات استفاده می‌کند و همین عامل باعث شده که تنوع اقلام تولیدی آن بسیار بالا رود. در زیر نگاهی انداخته‌ایم به برخی از این محصولات:

کابل کنترل خراسان

این کابل در جهت اتصال و کنترل در تسمه نقاله‌ها، ماشین‌ها، صنایع ابزارآلات ماشین‌ها، تجهیزات الکترونیکی و خطوط تولید مورد استفاده قرار می‌گیرد. کابل کنترل مخصوص محیط‌های داخلی ساختمان است.

کابل مسلح خراسان

روی کابل مسلح روکش آمور قرار می‌گیرد که مقاومت آن را بیشتر می‌کند و جلوی ایجاد حادثه توسط آن را می‌گیرد. این کابل در زیر آب، خاک، داخل کانال‌ها و نیروگاه‌ها و هر جای صنعتی دیگری کاربرد دارد.

کابل شیلد دار خراسان

این کابل که به آن کابل کنترل هم گفته می‌شود، روکش دارد و مقاومت آن بسیار بالاست و همین مسئله باعث شده تقاضا برای خرید آن افزایش یابد. روکش شیلد موجود بر روی این کابل‌ها از نویز و سیگنال جلوگیری می‌کند. به همین خاطر استفاده از کابل شیلددار در سیم کشی‌های تلفن، تلویزیون گیرنده‌های دیجیتال و سایر محصولات صوتی تصویری بسیار رایج است.

کابل تخت خراسان

از این نوع کابل به منظور برقراری جریان برق در وسایل الکتریکی و روشنایی منزل استفاده می‌شود. کابل تخت از جمله پرفروش‌ترین کابل‌ها است و شرکت خراسان افشارنژاد آن را با مقرون بصرفه‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

کابل تلفن هوایی خراسان

این کابل به صورت ثابت بر روی دیوار و یا روی زمین نصب شده و برای برقراری ارتباط در سیم‌های تلفن در مخابرات و تاسیسات استفاده می‌شود. علت استفاده از کابل هوایی در تاسیسات مخابراتی، سرعت بالای انتقال اطلاعات توسط آنها است.

کابل تلفن زمینی

این یکی دیگر از کابل‌های تولیدی توسط خراسان افشارنژاد است که در زیر زمین و خارج از ساختمان نصب شده و با استفاده از آن ارتباط در خطوط تلفن برقرار می‌شود. توجه داشته باشید که کلیه این کابل‌ها به شکل قرقره‌ای و باز ارائه می‌شوند.

سیم‌های مسی تابیده خراسان

این سیم‌ها با لایه‌ای از گرانول پلاستیکی عایق شده‌اند و از دوام بسیار خوبی برخوردارند.

سیم ماشین، کابل‌های زره‌ دار و بدون زره نیز برخی دیگر از تولیدات شرکت خراسان محسوب می‌شوند. همچنین کابل‌های تولیدی خراسان افشارنژاد که با لایه‌ای عایق از Xple پوشانده شده‌اند از دیگر محصولات این شرکت هستند.

فروش سیم و کابل خراسان افشارنژاد

مراکز متعددی سیم و کابل افشارنژاد را بفروش می‌رسانند، اما همه آن‌ها لزوما قیمت یکسانی ندارند. مخصوصا برای کسانی که خرید عمده دارند، پیدا کردن خوش‌قیمت‌ترین مرکز فروش می‌تواند باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ها شود.

ما در همین راستا در فروشگاه “آنلاین الکتریکی” سیم و کابل خراسان افشارنژاد را با بهترین قیمت‌ها عرضه می‌کنیم (کم‌تر از سایر مراکز فروش).

جهت استعلام آخرین قیمت سیم و کابل افشارنژاد خراسان و مقایسه آن با سایر فروشگاه‌ها می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۲۹۸۵۳۰۸ و یا ۰۲۱۳۳۱۱۰۱۳۲ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان “آنلاین الکتریکی” راهنمایی‌های لازم را برای شما به عمل آورند.